Zamnknij

Radoscteatrujp.pl

Radoscteatrujp.pl

Sezon 2018/2019 to wielość inspirujących spotkań, warsztatów, trzy wystawione spektakle powarsztatowe („Nakupenda” – Teatr Polski, Teatr Młyn; „Strasznie złe” – Klub Filary; „Święta w krzywym zwierciadle” SP nr 314), cykl TEATRALNE LEKTURY i współpraca z kilkunastoma szkołami.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY W SEZONIE 2019/2020

Zapraszam na zajęcia, który są odkrywaniem i wyrażaniem siebie, swoich twórczych możliwości, emocji i myśli.

Oferta dostosowywana do potrzeb. Obejmuje zarówno zajęcia jednorazowe, jak i cykliczne.W ofercie warsztaty teatralne, lekcje teatralne, koła artystyczne, warsztaty scenopisarskie, praca z tekstem teatralnym, zabawy teatralno-animacyjne i inne zajęcia teatralne i parateatralne.

Zajęcia mogą prowadzić do wystawienia autorskich spektakli teatralnych, których twórcami są uczestnicy zajęć.

Zapraszam do współpracy TEATRY, DOMY KULTURY, PLACÓWKI EDUKACYJNE I WYCHOWAWCZE, w tym szkoły i przedszkola, KLUBY SENIORA i inne, a także GRUPY OSÓB, które tworzą teatry amatorskie, pracują ciałem, głosem, potrzebują inspiracji i nowego spojrzenia (również pracowników szeroko rozumianej kultury i oświaty), zapraszam osoby, które po prostu chcą odkryć w sobie teatr.

Wyślij zgłoszenie na adres:
radoscteatrujp@gmail.com

W wiadomości podaj:
Rodzaj placówki (dom kultury, teatr, szkoła, przedszkole, klub, itp.), jej adres, wiek i ilość uczestników, preferowany rodzaj zajęć (warsztaty jednorazowe, cykliczne, lekcja teatralna, zabawa parateatralna, chęć zakończenia spektaklem, itp.), preferowany termin/y. W wiadomości zwrotnej otrzymasz propozycję zajęć przygotowanych specjalnie do Twoich/Waszych potrzeb.

Więcej o Radość Teatru na stronie: https://radoscteatrujp.pl/

#ciało #głos #wyobraźnia #inspiracja #ekspresjatwórcza
#kreatywność #energia #pasja

Dodaj komentarz

Imię
Email
Strona WWW
Komentarz